postheadericon Місячник БДР “Увага! Діти на дорозі”

Розвага «Дорожня абетка»

В рамках місячника «Увага! Діти на дорозі» в ДНЗ №91 «Кобзарик» було проведено низку заходів, головною метою яких стало збереження життя та здоров’я дітей на дорогах. Провели спільну розвагу «Дорожня абетка», яка була не тільки веселою, а й повчальною, закріпили правила поведінки на дорозі.

Сподіваємось, що проведені заходи сприятимуть свідомому формуванню в дітей правил поведінки на дорогах.

Зустрічі дітей з патрульною поліцією

В рамках Місячника безпеки дорожнього руху в ДНЗ 91 «Кобзарик» проводилась зустрічі-заняття дітей з патрульною поліцією.

14 вересня 2021 року до нас завітали гості з управління патрульної поліції в Черкаській області.

Працівники поліції пригадали з дітьми ази правил дорожнього руху та заходи безпеки на дорозі; закріпили доржні знаки, сигнали світлофора. Діти наввипередки давали правильні відповіді на питання. Найбільше захоплення у дітей викликала поліцейська машина, яку вони з захопленням оглядали, говорили в гучномовець, включали сирену. Такі заходи дуже потрібні, адже вони навчають дітей дотримуватись правил дорожнього руху.

Виставка малюнків « Правила дорожні знай – про безпеку пам’ятай »

Ось і закінчився місячник “Увага! Діти на дорозі!”.

Протягом цього часу в ДНЗ №91 «Кобзарик» пройшло багато заходів, які закликають дітей вивчати та дотримуватись правил дорожнього руху. Це є одним з головних компонентів збереження життя і здоров’я.

Спільно з батьками діти підготували чудові малюнки « Правила дорожні знай – про безпеку пам’ятай. » Вихованці залюбки показували свої роботи та розглядали малюнки своїх друзів.

І хоч місячник закінчився, але робота з вивчення правил дорожнього руху продовжується,  адже безпека життєдіяльності є однією з головних умов існування людини.

Місячник безпеки дорожнього руху

      “Увага ! Діти на дорозі” ( вересень 2022н.р)

Коли на вулицях почали їздити  автомобілі, автобуси, мотоцикли , то вулицям  потрібно було дати мову. На  цій дорожній мові з водіями і пішоходами розмовляють вулиці всіх  країн світу.  Коли людина вчиться читати, їй показують букви, з букв складають слова, зі слів – речення. У дорожньої мови  також є букви  …. Можливо хтось здогадався?

Заняття  „Країна дорожніх знаків” провела вихователь групи №12 Ткаченко Т.П ,де діти вирішували дорожньо-транспортні ситуації; закріплювали правила дорожнього руху, вчили

застосовувати знання, отримані раніше в практичній діяльності. Вдосконалювали вміння  розрізняти дорожні знаки , діяти відповідно правил. Закріпили уявлення  про призначення світлофора, про його сигнали.

Вихователь групи №10 Костенко В.О .провела заняття “Грамотні пішоходи” де виявили рівень готовності дошкільнят вирішувати дорожньо-транспортні ситуації. Закріпили правила дорожнього руху, активізували процеси мислення, уваги і мовлення дітей. Виховували потребу дітей бути дисциплінованими та уважними на вулицях, обережними та обачними.

Ми знаходимось:

Адреса: вул. Сержанта Смірнова, 4, м. Черкаси, 18021

Телефон: 72-70-43

Е-mail: dnz91@i.ua

Адреса сайту: dnz91.ck.ua

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031