postheadericon Тиждень пожежної безпеки

В дошкільному закладі з 03.10- 07.10.2022 року пройшов “Тиждень пожежної безпеки”. Вихованці усіх вікових груп в ігровій діяльності закріпили знання про правила обережного поводження з вогнем, безпечної поведінки з електроприладами, роботу пожежної служби та уміння користуватися телефоном для виклику рятівних служб за номерами «101», «102» та «103»

Галерея  зображень

Життя і здоров’я дітей є найвищими цінностями нашого суспільства. Навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

Кожна дитина стане дорослою людиною, яка буде берегти життя та здоров’я своє та інших, а згодом зможе передати свої знання та вміння наступним поколінням. У нашому прогресивному сьогоденні обізнаність дітей правилам пожежної безпеки вкрай важлива.

Метою проведення «Тижня пожежної безпеки» є поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань пожежної безпеки; формування розуміння цінності власного життя та здоров’я серед дітей та батьків; відчуття небезпеки щодо вогню, електричного струму; розуміння необхідності виконання правил пожежної безпеки; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій.

Для формування у дітей навичок оптимальних дій під час пожежі педагогами було застосовано різноманітні форми та методи виховної роботи, у тому числі інтерактивні, практичні, проблемно-пошукові тощо.

Під час «Тижня пожежної безпеки» було проведено наступні заходи:

• Поповнено та оновлено матеріали куточка протипожежної безпеки.
• Проведено тематичні заняття з ознайомлення з природою «Лісова пожежа», з сенсорики «Кіцькин дім», з малювання «Пожежна машина», «Пожежна драбина», з ознайомлення з довкілля «Пожежний потяг мчить на допомогу», «Вогонь буває різний», з образотворчої діяльності «Будиночок для котика Мурчика», з основ економічної культури «Електрика та електроприлади» тощо;
• бесіди «Сірники – не іграшка», «Небезпечний вогник», «Правила безпеки при пожежі»;
• сюжетно-рольові та дидактичні ігри: «Водії», «Пожежники», «Склади картинку», «Що ти бачиш на картинці?».
• Оформлено виставки дитячих малюнків на тему «Вогонь – друг, вогонь- ворог».

Колектив дитячого закладу впевнений, що завдяки спільним зусиллям у справі охорони життя і збереження здоров’я дошкільнят можна не тільки захистити їх від небезпеки, а й закласти основи безпечної поведінки, підготувати до подальшого більш самостійного життя.

Ми знаходимось:

Адреса: вул. Сержанта Смірнова, 4, м. Черкаси, 18021

Телефон: 72-70-43

Е-mail: dnz91@i.ua

Адреса сайту: dnz91.ck.ua

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930