postheadericon День здоров’я

У нашому дошкільному закладі 07.04.2023р. ми відзначили Всесвітній день здоров’я з незабутніми заходами та активностями для дітей. Цей день – це можливість нагадати нашим малюкам про важливість здорового способу життя, а також про позитивний вплив фізичної активності на наше тіло та розум.

Ми підготували різноманітні ігри та забави для дітей, щоб зробити цей день особливим. Почали ми з загальної розминки, яка була спрямована на розвиток координації та рухових навичок дітей. Потім ми розпочали змагання на швидкість, в яких діти повинні були швидко бігти та пересуватися через різноманітні перешкоди.

Під час наступної активності діти мали можливість досліджувати та дослідити свої здібності. Ми підготували науковий дослід на тему “Як швидко б`ються наші серця?”. Діти мали можливість виміряти свій пульс та визначити, як він змінюється під час фізичних навантажень та відпочинку. Вони були захоплені результатами своїх вимірювань та здивувані, як їхнє серце працює.

Усі діти також брали участь у різних іграх, які були спрямовані на розвиток фізичних та когнітивних навичок. Більшість дітей виявилися зацікавленими у фізичних вправах та готові були брати участь у різних видах  змагань.

У кінці дня ми зібрали всіх дітей разом, щоб підсумувати наші заходи та відзначити досягнення кожної дитини. Ми звернули увагу на те, як важливо зберігати своє здоров’я та що можна робити, щоб його покращити. Діти активно брали участь у дискусії та ділилися своїми ідеями та думками.

Крім того, ми зробили невелику презентацію про здоровий спосіб життя та відзначили важливість здорового харчування та фізичної активності. Діти дізналися про різні продукти, які допомагають зміцнити наше тіло та розум, та про те, як важливо регулярно займатися спортом та фізичними вправами.

Цей Всесвітній день здоров’я був дуже корисним та цікавим для наших дітей. Вони отримали багато нових знань та навичок, а також мали можливість весело та активно провести час разом зі своїми друзями. Ми сподіваємося, що ці заходи допоможуть дітям розуміти важливість здорового способу життя та стануть стимулом для їх подальшого розвитку та успіху.

Ми знаходимось:

Адреса: вул. Сержанта Смірнова, 4, м. Черкаси, 18021

Телефон: 72-70-43

Е-mail: dnz91@i.ua

Адреса сайту: dnz91.ck.ua

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031