postheadericon Фізкультурно-оздоровча робота в нашому садочку

Хочемо поділитися з вами захопливими новинами щодо фізкультурно-оздоровчих подій, які розгортаються прямо в нашому дитячому садку. Наша команда проводить цілий  ряд заходів, спрямованих на активний розвиток та веселе проведення часу разом з вашими дітьми.

🏊‍ Водні заняття в басейні: Ми маємо власний басейн у нашому садку, де діти мають змогу вдосконалити навички плавання та насолодитися веселощами водних ігор.

🎈 Розвиваючі заняття на батуті: Спортивна зала в нашому садку обладнана батутом де діти зможуть відчути радість від стрибків та рухів, які сприяють розвитку м’язового тонусу та координації.

🏞 Сухий басейн та спортивні ігри: Наш сухий басейн стане ареною для активних ігор та завдань, спрямованих на розвиток фізичних навичок, творчого мислення та співпраці.

🤸‍♂️ Спортивні ігри та змагання: Ми влаштовуємо різноманітні спортивні змагання, де діти зможуть долучитися до командної гри та показати свої здібності у різних видав спорту.

Ми прагнемо забезпечити безпеку та радість для кожної дитини, яка бере участь в наших заходах. Наші педагоги та інструктор  з фізичного виховання дбають про відповідні умови та контролюють розвиток кожної дитини

Запрошуємо вас всіх долучитися до радісного та активного дозвілля в нашому садку.